Overpass Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Symulator off-road Overpass zawita na Nintendo Switch w październiku

Jak wiadomo na Nintendo Switch nie trafia zbyt wiele gier…

29 kwietnia 2019

Jak wiadomo na Nintendo Switch nie trafia zbyt wiele gier wyścigowych. Także informacja która pochodzi od Big Ben Games szczególnie zainteresuje wszystkich fanów ścigałek.

 

Overpass to gra wyścigowa w której przejmujemy kontrolę nad pojazdami off-road. Tytuł ten pojawi się na konsoli Nintendo w październiku tego roku, a za produkcję odpowiada studio Zordix AB.

 

Do dyspozycji gracza zostaną oddane różnego rodzaju pojazdy buggy oraz quady od licencjonowanych producentów. W grze uświadczysz maszyny od m.in. Suzuki i Arctic Cat. Overpass ma wyróżniać szczegółowa dbałość o wszelakie detale techniczne pojazdu tj. blokowanie mechanizmu różnicowego, odpowiednia skrzynia biegów czy wybór między napędem na 2 lub 4 koła – wszystko by jak najszybciej pokonać daną trasę. Wszystkie trasy stworzone zostały tak, by gracze mogli czerpać jak najwięcej radości z mocy które oferują im udostępnione maszyny. Overpass zaoferuje kilka trybów rozgrywki m.in. tryb fabularny, czy tryb wieloosobowy.

 

Poniżej możesz sprawdzić oficjalny trailer Overpass oraz krótką notkę prasową.

 

 

Overpass ™, symulator jazdy w terenie polegająca na pokonywaniu naturalnych i sztucznych przeszkód. Gracz przejmuje kontrolę nad potężnymi buggy i quadami, przedzierając się przez ekstremalne tory i bardzo niebezpieczne teren. Ta symulacja, unikalna w swoim gatunku, stawia gracza przed skalistymi zboczami i poddaje go próbie w trakcie technicznych przeszkód wzdłuż dzikich ścieżek. Tryb kariery pozwala zarządzać wozami i quadami i wybrać ten, który najlepiej pasuje do każdego rodzaju toru i terenu, aby wygrać zawody i przyciągnąć sponsorów. W trybie dla wielu graczy musisz poznać i opanować najdrobniejsze szczegóły każdego wyścigu, aby opublikować najlepsze czasy i pokazać, że jesteś prawdziwym mistrzem off-roadingu! Overpass ™ będzie dostępny na PlayStation 4TM, Xbox One, PC i Nintendo Switch ™ i zostanie wydany w październiku 2019 roku.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *