NewsRecenzja
NewsArtykuł

Symulator Pszczoły zadebiutuje na koniec 2019 roku

Marzyliście kiedyś o zostaniu pszczółką? Jeżeli tak, to polskie studio…

5 lutego 2019

Marzyliście kiedyś o zostaniu pszczółką? Jeżeli tak, to polskie studio Varsav pomoże wam w jego realizacji. Jeżeli jednak nigdy nie chcieliście zostać owadem, to i tak warto przyjrzeć się Symulatorowi Pszczoły. Ta gra to coś więcej niż skakanie z kwiatka na kwiatek, „Bee Simulator” zaoferuje graczom aż trzy tryby rozgrywki:

  • tryb fabularny,
  • tryb współpracy i rywalizacji na podzielonym ekranie,
  • tryb swobodnej eksploracji.

Mapa oraz otoczenie gry jest inspirowane nowojorskim Central Parkiem, w grze nie zabraknie interakcji z innymi owadami, ludźmi, zwierzętami. Każdy z trybów będzie wzbogacony o walory edukacyjne. Dodatkowo nie znajdziemy tutaj przemocy, a rozgrywka została oparta o łatwe do zrozumienia mechanizmy, co czyni z gry idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Całość będzie okraszona relaksacyjną muzyką Mikołaja Stroińskiego (znany z muzyki do Wiedźmina 3 czy Zaginięcia Ethana Cartera).

VARSAV Game Studios ogłosiło współpracę z „Bigben Interactive”, dzięki czemu gra będzie lepsza i większa, a współpraca tych dwóch firm może zaowocować wydaniem gry w pudełku.

W pszczołę wcielicie się już pod koniec tego roku. Wersja na Nintendo Switch ekskluzywnie zaoferuje granie na łonie natury wśród innych pszczółek!

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *