Tag Heuer x Super Mario
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Tag Heuer x Super Mario. Limitowana edycja smartwatcha za ponad 2 tysiące dolarów!

Nintendo połączyło siły z luksusową szwajcarską marką Tag Heuer, aby…

13 lipca 2021

Nintendo połączyło siły z luksusową szwajcarską marką Tag Heuer, aby wydać limitowaną edycję zegarka z motywem Super Mario. Smartwatch Connected przedstawiający kultowego hydraulika na różnych tarczach i animacjach będzie dostępny za bagatela 2150 dolarów od 15 lipca.

 

Tag Heuer i i Super Mario połączyły siły, aby stworzyć limitowaną edycję Tag Heuer Connected x Super Mario. Ten sportowy, a jednocześnie elegancki zegarek łączy naszą wiedzę zegarmistrzowską i składa ukłon w stronę Super Mario, jest przeznaczony dla aktywnych osób, które dążą do celu.

 

Limitowana edycja smartwatcha Tag Heuer x Super Mario to dostępny na rynku Connected Wear OS posiadający kilka dodatków związanych z Mario. Ramka zegarka ma czerwone akcenty i małe ikony Super Mushroom, Pipe i Star. Oprócz tego zegarek posiada kilka innych elementów nawiązujących do serii Super Mario, wliczając w to ekskluzywne czerwone etui z logiem Mario i Tag Heuer. Główną atrakcją smartwatcha jest jednak animowana tarcza zegarka z Marianem w roli głównej, który pojawiać się będzie na tarczy po osiągnięciu różnych celów tj. osiągnięcie określonej ilości kroków.

 

Tag Heuer wyprodukuje tylko 2000 sztuk zegarka z motywem Super Mario, które będą dostępne w niektórych butikach i na stronie internetowej w niektórych regionach od 15 lipca. Cena ? 2150 USD!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *