NewsRecenzja
NewsArtykuł

TAITO ogłosiło Bubble Bobble 4 Friends wyłącznie dla Nintendo Switch

Bubble Bobble 4 Friends kontynuacja klasycznej arkadowej gry Bubble Bobble…

17 sierpnia 2019

Bubble Bobble 4 Friends kontynuacja klasycznej arkadowej gry Bubble Bobble pojawi się ekskluzywnie na Nintendo Switch 19 listopada. Przygotujcie się na kolejne epickie pojedynki na bąbelki!

 

 

Kultowa seria Bubble Bobble powróci dzięki współpracy studia TAITO oraz wydawcy ININ Games. Nowy Bubble Bobble 4 Friends będzie zawierał nowy lokalny tryb dla 4 graczy, co jest nowością dla tej serii. Produkcja zostanie wydana cyfrowo oraz fizycznie, dzięki nawiązaniu współpracy ININ z Strictly Limited Games.

 

Zaskoczeniem jest wydanie Bubble Bobble 4 Friends na europejskim rynku przed premierą w Stanach Zjednoczonych, która zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2019. Hiroshi Uemura, dyrektor generalny Taito Corp., w oświadczeniu wyjaśnił różnicę w harmonogramach wydań dla Europy i USA, powołując się na fakt, że europejska przedsprzedaż została wdrożona, ponieważ Bubble Bobble jest niezwykle popularnym tytułem w Europie.

Uemura dodał, że gra jest „pierwszym wewnętrznie opracowanym tytułem, odkąd Taito ponownie wszedł na rynek konsumencki, a zespół programistów jest podekscytowany pracą nad tym słynnym IP. Mam głęboką nadzieję, że gra się spodoba wielu osobom”.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *