Disco Elysium The Final Cut Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Tak Disco Elysium: The Final Cut działa i wygląda na Nintendo Switch

Disco Elysium: The Final Cut to niewątpliwie jedna z najgorętszych…

11 października 2021

Disco Elysium: The Final Cut to niewątpliwie jedna z najgorętszych październikowych premier na Nintendo Switch. Co prawda premiera tej niesamowitej gry RPG odbędzie się dopiero jutro na konsoli Nintendo, jednak to już dzisiejszego dnia zeszło embargo na publikacje materiałów pochodzących z Switchowego portu. Sprawdź jak Disco Elysium: The Final Cut radzi sobie na Switchu.

 

 

Przeglądając powyższe filmy video widzimy dokładnie, na co możemy liczyć decydując się na zakup Disco Elysium w edycji na Nintendo Switch. Produkcja w szczególności cierpi na bardzo długie czasy ładowania między lokacjami sięgającymi niemal 30 sekund, czy klatkami spadającymi do 10-15 FPS na większych obszarach.

Port gry od studia ZA/UM niewątpliwie potrzebuje łatki, która naprawi największe problemy, z którymi boryka się Disco Elysium: The Final Cut na Switchu. Twórcy są jednak świadomi problemów z ładowaniem i niestabilnym framerate. Oczekuje się, że po premierze pojawią się dalsze poprawki wydajności i optymalizacji.

 

Premiera Disco Elysium: The Final Cut na Nintendo Switch odbędzie się jutro. Produkcję studia ZA/UM można aktualnie zakupić wyłącznie w cyfrowej wersji kosztującej 160 zł. Twórcy ogłosili jednak, że na początku przyszłego roku Disco Elysium zawita również w fizycznym formacie.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *