NewsRecenzja
NewsArtykuł

Test żywotność baterii nowego Nintendo Switch. Zadowalający wynik!

Nowy model Nintendo Switch zostanie wydany dopiero na początku września…

6 sierpnia 2019

Nowy model Nintendo Switch zostanie wydany dopiero na początku września w Europie, ale pierwsze konsole trafiły już do sklepów w Hong Kongu i Australii.

 

Nintendo Switch z poprawioną żywotnością baterii trafił już do pierwszych użytkowników, dzięki czemu zostają udostępnione testy prezentujące działanie sprzętu. Test, który został udostępniony na YouTube przez MeeMe Gaming, pokazuje, jak długo działa nowa konsola, podczas gry w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Grając w trybie przenośnym z jasnością około 50% oraz przy włączonym trybie samolotowym, użytkownik uzyskał ponad 5,5 godziny ciągłego grania!

 

 

Mając w pamięci testy oryginalnej wersji Switcha, gdzie bateria przy Zeldzie wytrzymywała nieco ponad 3 godziny, wynik ten jest nadwyraz zaskakujący. Dla wiarygodności tej informacji również wrzucamy odpowiedni film:

 

 

Oficjalne szacunki Nintendo dotyczące żywotności baterii nowego Nintendo Switch wynoszą od 4,5 do 9 godzin, w porównaniu z 2,5 do 6,5 godzin oryginalnego modelu i 3 do 7 godzin oferowanymi przez nadchodzący Switch Lite.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *