The Legend of Zelda Link's Awakening
NewsRecenzja
NewsArtykuł

The Legend of Zelda: Link’s Awakening to najszybciej sprzedający się tytuł Nintendo w tym roku!

The Legend of Zelda: Breath of the Wild rozkochała w…

23 września 2019

The Legend of Zelda: Breath of the Wild rozkochała w sobie wielu nowych fanów, dodatkowo naostrzyła im zęby na nowe gry z tego uniwersum. Wyniki tej sytuacji możemy podziwiać już dzisiaj! The Legend of Zelda: Link’s Awakening to najszybciej sprzedająca się gra Nintendo w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych! Remake Zeldy pokonał już Super Mario Maker 2!

 

Bylibyśmy nieco niesprawiedliwi, gdybyśmy całą zasługę przerzucili na Breath of the Wild. Link’s Awakening zebrało bardzo dobre oceny, średnia na metacritic wynosi już 88%. Gra chwalona jest przede wszystkim za prześliczną oprawę graficzną oraz za niestarzejącą się rozgrywkę i projekt poziomów. Chodzą plotki, że Nintendo chce wypuszczać grę z serii The Legend of Zelda co roku – czy to w formie remastera czy nowej gry. Po słupkach sprzedaży ostatniej odsłony być może te pogłoski okażą się prawdziwe!

 

Trzeba mieć też na uwadze fakt, że Nintendo dopiero przymierza się do swoich największych premier tego roku. Przed nami Luigi’s Mansion 3 i przede wszystkim nowe Pokemony, które zawsze sprzedają się jak świeże bułeczki. Myślicie, że któraś z tych gier pobije wynik Linka?

 

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *