Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD i para ekskluzywnych joy-conów zawita na półki sklepowe już w lipcu!

The Legend of Zelda: Skyward Sword to jeden z większych…

18 lutego 2021

The Legend of Zelda: Skyward Sword to jeden z większych hitów, które wyszły na Nintendo Wii. Gra wyciskała ostatnie poty z tej konsolki oraz wykorzystywała niemalże wszystkie możliwości tego sprzętu. Okazuje się, że już 16 lipca tytuł ten wyjdzie również na Nintendo Switch! Największą atrakcją gry było jej sterowanie ruchowe, a w szczególności machanie mieczem. Gra reagowała na nasze ruchy nadgarstka, więc wywijanie mieczem w 360 stopniach to coś czego na próżno było szukać w innych tytułach tego typu.

 

 

Wersja na Nintendo Switch zaoferuje to samo doświadczenie. Ruchem prawego joy-cona będziemy kontrolować miecz, a lewym tarczę. Zwolennicy standardowego grania nie zostaną jednak na lodzie. Sterowanie zostało w pełni dostosowane do przycisków kontrolerów. W tym przypadku za ruchy mieczem będzie odpowiadał prawy analog. Przykładowo jeśli będziemy chcieli wykonać cięcie w dół to będziemy musieli wychylić gałkę analogową właśnie w tę stronę.

 

Żebyście jeszcze bardziej w czuli się w postać Linka Nintendo przygotowało dla was ekskluzywne wersje joy-conów. Prawy z motywem Master Sworda, a lewy w barwach Hyrule Shield.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *