the legend of zelda skyward sword Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

The Legend of Zelda: Skyward Sword na Nintendo Switch pojawiało się w katalogu sklepu Amazon!

Wczoraj informowaliśmy was o ujawnieniu Need for Speed: Hot Pursuit…

16 sierpnia 2020

Wczoraj informowaliśmy was o ujawnieniu Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dla Nintendo Switch przez angielski oddział Amazon. Dzisiaj mamy dla was BOMBĘ, bo Amazon UK właśnie dodał do swojej oferty The Legend of Zelda: Skyward Sword !

 

Miesiące temu krążyły plotki, że Zelda: Skyward Sword otrzyma ulepszoną wersję na Nintendo Switch. Cóż, jest szansa na to, że plotki były prawdziwe, ponieważ Amazon właśnie wymienił grę dla Switcha. Oferta nie określa planowanej daty premiery, ale grę można zamówić w przedsprzedaży za 69,99 GBP, czyli standardową cenę za premierowe wydania od Nintendo na hybrydowej konsoli. Wymieniony tytuł nie posiada jednak podglądu okładki oraz żadnych grafik prezentujących The Legend of Zelda: Skyward Sword dla Nintendo Switch.

 

Legend of Zelda Skyward Sword Nintendo Switch Amazon

 

Plotkę o The Legend of Zelda: Skyward Sword na Nintendo Switch radzimy traktować z przymrużeniem oka, aż nie zostanie ona potwierdzona przez samo Nintendo. Zamówienia w przedsprzedaży umieszczane na stronie sklepu Amazon czasami naprawdę ujawniają projekty, a czasami są wynikiem błędu systemu.

 

The Legend of Zelda: Skyward Sword został wydany w 2011 roku na Wii, a 2016 cyfrowo na Wii U dzięki kompatybilności wstecznej z konsolą Wii. Tytuł zebrał doskonałe recenzje i może pochwalić się oceną 93/100 w serwisie Metacritic. Gra wykorzystała system Motion Plus, który byłby niezwykle trudny do przeniesienia na Nintendo Switch, co potwierdził sam producent Zeldy, Eiji Aonuma. Według niego Skyward Sword byłoby „prawie niemożliwe” do zrealizowania. Tytuł mógłby jednak zostać dostosowany pod Nintendo Switch, wykorzystując system ruchu oferowany przez Joy-Cony lub przerabiając całkowicie system sterowania na bardziej tradycyjny.

 

Krążące plotki o tym, że Nintendo chce przenieść wszystkie gry 3D z Mario w tytyle na Nintendo Switch w 2020 roku z okazji 35. rocznicy serii mogą okazać się prawdą i wkrótce otrzymamy potwierdzenie ze strony Big N. Możliwe, że Nintendo planuje zrobić to samo z okazji 35. rocznicy serii The Legend of Zelda, która ma miejsce w przyszłym roku, a Zelda: Skyward Sword będzie jednym z tych tytułów. Oczywiście razem z zapowiedzianą w zeszłym roku podczas targów E3 kontynuacją The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2!

 

Czekamy na oficjalny komentarz Nintendo w tej sprawie. Jeżeli dowiemy się czegokolwiek w temacie The Legend of Zelda: Skyward Sword na Nintendo Switch na pewno damy wam znać!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *