The Outer Worlds Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

The Outer Worlds dostępne w przedsprzedaży. Wydawca opublikował kilka nowych zrzutów

The Outer Worlds jest od dziś dostępne w przedsprzedaży na…

22 maja 2020

The Outer Worlds jest od dziś dostępne w przedsprzedaży na Nintendo Switch poprzez sklep eShop. Wraz z ogłoszeniem opublikowanym przez Obsidian Entertainment oraz Private Division otrzymaliśmy garść nowych zrzutów ekranu, oraz kilka kluczowych informacji.

 

Cyfrowa edycja The Outer Worlds kosztować będzie 249 złotych. Każdy zamierzający zakupić ten RPG w wersji na Switcha muszą przygotować 10 GB wolnej przestrzeni dyskowej na instalację. Dodatkowe około 6 GB ważyć ma premierowa łatka „Day One” która zoptymalizuje rozgrywkę, zapewni dodatkowe tekstury hi-res i zawiera inne poprawki, aby zapewnić jak najlepszą rozgrywkę. Cały czas nie zostało oficjalnie potwierdzone, czy The Outer Worlds na Nintendo Switch obsługiwać będzie polski język. Jednak według naszych źródeł, „Zewnętrzne Światy” na konsoli Nintendo otrzyma kinową lokalizację PL, podobnie jak w przypadku wcześniejszych wersji gry.

 

Twórcy oraz wydawca opublikowali także kilka nowych screenshotów z tej gry przechwyconych na konsoli Nintendo Switch. Dla przypomnienia The Outer Worlds pojawi się już 5 czerwca na hybrydowej konsoli Nintendo.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *