The Outer Worlds Peril on Gorgon Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

The Outer Worlds otrzyma fabularne DLC Peril on Gorgon. Na Nintendo Switch ukaże się w przyszłości

Kilka tygodni temu właściciele Nintendo Switch otrzymali wreszcie RPG The…

24 lipca 2020

Kilka tygodni temu właściciele Nintendo Switch otrzymali wreszcie RPG The Outer Worlds, jednak to „wreszcie” mogło jeszcze trochę potrwać, patrząc na skopaną optymalizację gry (sprawdź naszą recenzję) i wyczekiwany przez graczy patch. Obsidian ogłosiło Peril on Gorgon, pierwszy z dwóch narracyjnych rozszerzeń DLC do The Outer Worlds zostanie wydany 9 września na wszystkie platformy pomijając Nintendo Switch. Premiera na hybrydową konsolę zostanie ogłoszona wkrótce.

 

 

DLC Peril on Gorgon jest opisywane jako przygoda o zabarwieniu noir i będzie zawierać nową broń, lokacje i wiele więcej. Aby uzyskać dostęp do DLC, musisz osiągnąć Monarch w grze podstawowej. Według twórców całość dodatkowej przygody potrwa między 6-8 godzin.

 

Pierwszy dodatek fabularny dla The Outer Worlds ukaże się 9 września 2020 roku na PS4, Xbox One i PC za 14,99 Euro. Gracze mogą zakupić przepustkę na rozszerzenie za 24,99 Euro, która obejmuje Peril on Gorgon i następne DLC dla The Outer Worlds . Rozszerzenie pojawi się na Switchu w „późniejszym terminie”, według przedstawiciela Obsidian Entertainment.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *