The Outer Worlds Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

The Outer Worlds zostaje przesunięty na Nintendo Switch z powodu wpływu koronawirusa

Epidemia koronawirusa w Chinach wywarła znaczący wpływ na przemysł gier…

7 lutego 2020

Epidemia koronawirusa w Chinach wywarła znaczący wpływ na przemysł gier wideo. Dopiero co wczoraj informowaliśmy was o wpływie koronawirusa na opóźnienia w produkcji i wysyłce Nintendo Switch. Teraz oczekiwany port jednej z najlepszych gier w 2019 r. został opóźniony na bliżej nieokreślony termin.

 

Wydawca gier Private Division opóźnia premierę The Outer Worlds na Nintendo Switch z 6 marca na czas nieokreślony. Port na Switcha jest opracowywany przez chiński zespół Virtous Games, który pozostaje zamkniętych z obawy przed epidemią koronawirusa w Chinach. Firma ogłosiła tę wiadomości za pośrednictwem Twittera, dodając, że wirus „wpływa na zespół Virtuos pracujący nad portem” i że chcieliby dać im wystarczająco dużo czasu, aby właściwie ukończyć programowanie tego portu.

 

 

 

Private Division wyjaśnił w innym tweecie, że wszyscy w Virtuos są w porządku, ale w tym czasie biuro pozostało zamknięte. Współpracuje z zespołem, aby zapewnić zaktualizowaną oś czasu rozwoju i wkrótce udostępni więcej informacji na temat nowej daty wydania.

 

Opóźnienie daje jednak Private Division czas na umieszczenie The Outer Worlds na kartridżu. Wcześniej wersja fizyczna była po prostu pudełkiem z kodem do pobrania gry z Nintendo eShop w środku. Osoby lubujące się w fizycznych egzemplarzach gier powinni być z tego faktu zadowoleni. Nadal jednak możliwe jest, że część danych gry będzie musiała zostać pobrana osobno, jak to miało miejsce wcześniej w wielu innych grach na Nintendo Switch.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *