NewsRecenzja
NewsArtykuł

The Walking Dead: The Final Season zostanie wydany w wersji fizycznej

Seria The Walking Dead, po serii niefortunnych zdarzeń, zbliża się…

28 stycznia 2019

Seria The Walking Dead, po serii niefortunnych zdarzeń, zbliża się do zakończenia niesamowitej przygody jako waleczna Clementine. Jak widać, przejecie serii przez Skybound Games po upadłym Teltalle Games wyszło wszystkim na dobre. Trzeci epizod jest dostępny do zakupu w Nintendo eShop od 15 stycznia, a czwarty ostatni będzie miał premierę dokładnie 26 marca. Wedle najnowszych informacji, ostatni sezon The Walking Dead w niedalekiej przyszłości będzie do kupienia na sklepowych półkach.

 

Hiszpański wydawca gier, Meridiem Games opublikował własnie ciekawy wpis na swoim Twitterowym profilu. Wedle niego,  The Walking Dead: The Final Season zostanie wydany w wersji pudełkowej na Nintendo Switch, PS4 oraz Xbox One.

 

 

Wedle tej informacji, wersja fizyczna będzie dostępna do zakupu trzy dni po premierze ostatniego odcinka The Walking Dead: The Final Season, czyli 29 marca. Wedle Meridiem Games wydanie fizyczne obejmie wszystkie cztery odcinki sezonu finałowego w jednym pakiecie.

 

Informacji nie została potwierdzona przez inne wydawnictwa, ale spodziewać się można ze gra trafi do innych europejskich krajów. Miejmy nadzieje ze The Walking Dead: Final Season na Nintendo Switch nie ominie Polski.

 

Źródło: Nintonderos


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *