Trek to Yomi Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Trek to Yomi pojawi się na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu

Trek to Yomi, przygodowa gra w duchu klasycznego filmu samurajskiego…

23 stycznia 2023

Trek to Yomi, przygodowa gra w duchu klasycznego filmu samurajskiego od polskiego studia Flying Wild Hog i Leonarda Menchiariego, właśnie otrzymała datę premiery na Nintendo Switch. Wydawca Devolver Digital wprowadzi ją na hybrydową konsolę Nintendo już 30 stycznia!

 

 

Młody samuraj Hiroki przysięga swojemu umierającemu mistrzowi, że będzie chronił swoje miasto i ludzi, których kocha, przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii i zobowiązany do wypełnienia obowiązku samotny samuraj musi wyruszyć poza życie i śmierć, aby stawić czoła samemu sobie i zdecydować o swojej dalszej drodze.

 

Trek to Yomi to dobrze przyjęta przez graczy przygodówka 2.5D inspirowana filmami o samurajach stworzonych przez legendę kina — Akiry Kurosawy. Oryginalnie ukazała się ona na konsolach Sony i Xbox w maju zeszłego roku. Ponad pół roku później debiutuje ona cyfrowo także na Nintendo Switch. Już 30 stycznia będzie ona dostępna w sprzedaży cyfrowo poprzez sklep eShop. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o wydaniu fizycznym.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *