trine4-switch-data-premiery
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Trine 4: The Nightmare Prince oraz Ultimate Collection z oficjalną datą premiery

Seria Trine ponownie zmierza na Nintendo Switch! Trine 4: The…

9 sierpnia 2019

Seria Trine ponownie zmierza na Nintendo Switch! Trine 4: The Nightmare Prince powracające do magicznego świata 2.5D zostanie wydane dokładnie 8 października.

 

 

W tej platformówce od Frozenbyte ponownie spotkamy znanych nam bohaterów. Amadeus, Pontius oraz Zoya wyruszą w kolejną fantastyczną przygodę, tym razem z misją uratowania księcia Seliusa, „którego intensywnie mroczne koszmary zaczęły się realnie urzeczywistniać i siać spustoszenie na jawie ”.

 

Musimy to przyznać, poprzednia, trzecia część Trine była średnią produkcją. Przejście do pełnego świata 3D nie wyszło temu tytułowi na dobre. Tym razem Frozenbyte obiecuje podobne wrażenia jak w dwóch pierwszych częściach Trine. Wydawca obiecuje, że Trine 4: The Nightmare Prince posiadać będzie nowe umiejętności do odblokowania, „całkowicie odnowiony” system walki, nowych wrogów i bossów oraz, po raz pierwszy w serii, czteroosobową kooperację, dostępną zarówno lokalnie, jak i online.

 

Warto wspomnieć również o planowanym wydaniu tego samego dnia (8 października) zestawu Trine: Ultimate Collection, która zawiera wszystkie cztery części tej fantastycznej platformówki.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *