Truck Driver Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Truck Driver dojedzie wkrótce na Nintendo Switch

Wydawca Soedseco ujawnił wydanie na Nintendo Switch gry Truck Driver…

4 marca 2020

Wydawca Soedseco ujawnił wydanie na Nintendo Switch gry Truck Driver wraz z wszystkimi dodatkami. Produkcja która pozwoli Ci zasiąść za kierownicą ciężarówki i przemierzać ogromny otwarty świat zostanie wydana zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej.

 

Truck Driver dotychczas dostępny był wyłącznie na konsolach PS4 oraz Xbox One. Wersja na Nintendo Switch zawierać będzie wszystkie dotychczasowe ulepszenia i aktualizacje, które zostały wprowadzone do gry przez producentów. W przeciwieństwie do innych doświadczeń związanych z transportem samochodowym Truck Driver koncentruje się całkowicie na trybie kariery dla pojedynczego gracza. Twórcy chwalą się wprowadzeniem dla edycji na Nintendo Switch HD Rumble oraz sterowania zyroskopem.

 

Trailer Truck Driver na Nintendo Switch

 

 

Tak wydawca prezentuje tekstowo swój nadchodzący Switchowy tytuł:

 

Truck Driver oferuje wyjątkowe wrażenia z jazdy z szeroką gamą ładunków i interesującymi postaciami do pracy. W wersji Nintendo Switch Truck Driver obsługuje solo kontrolę poziomego chwytu i pochylenia. Gra ma również obsługę HD Rumble, która pozwala na subtelne i szybko zmieniające się wibracje, które zwiększą wrażenia z gry.
 
Od czasu premiery gry na PS4 i Xbox One we wrześniu ubiegłego roku Truck Driver otrzymał nowy tryb zdjęć, efekty deszczu na szybach, wycieraczki i kilka aktualizacji, które poprawiają ogólne wrażenia z gry. Obecnie kierowca ciężarówki otrzymuje aktualizację silnika Unity, która zapewni płynniejszą liczbę klatek, mniej zacięć i ogólną poprawę grafiki z lepszymi teksturami. Dalsze ulepszanie gry będzie nadal priorytetem dla SOEDESCO i studia deweloperskiego Kokku. Wszystkie aktualizacje zostaną zaimplementowane również w wersji Nintendo Switch, co czyni go doskonałym dodatkiem dla wszystkich fanów kierowców ciężarówek, którzy chcieliby być kierowcą ciężarówki na drodze.

 

Soedesco w niedalekiej przyszłości ma opublikować więcej informacji na temat planowanego wydania Truck Driver na Switcha w tym planowaną datę premiery.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *