NewsRecenzja
NewsArtykuł

Trzy darmowe postacie zostaną dodane do Power Rangers: Battle for the Grid

Tydzień temu informowaliśmy was o fanach, którzy zdecydowali się przekopać…

3 kwietnia 2019

Tydzień temu informowaliśmy was o fanach, którzy zdecydowali się przekopać oficjalną stronę Power Rangers: Battle for the Grid. Znaleźli tam dwie postacie, Udonnę z serii Mystic Force oraz Zeo Gold Rangera, który pojawił się w serii Zeo. Wtedy podejrzewaliśmy, że te postacie zostaną wydani w ramach przepustki sezonowej. Na szczęście nie mieliśmy racji.

 

Twórcy Power Rangers: Battle for the Grid poinformowali nas za pośrednictwem twittera o darmowej aktualizacji do gry, która wprowadzi nowe postacie. Jest to naprawdę świetna wiadomość, szczególnie że aktualny roster zawiera tylko 9 bohaterów. Z tego powodu wstrzymamy się z naszą recenzją, by przedstawić wam pełniejszy obraz tej bijatyki.

Pierwsza aktualizacja zaoferuje nam aż trzech nowych rangerów:

  • Udonna,
  • Dragon Ranger Trini,
  • Cenozoic Blue Ranger – jest to pierwszy niebieski ranger w grze oraz pierwsza postać z filmu kinowego, który miał premierę w 2017 roku.

Na ten moment nie ma oficjalnych informacji dotyczącej Zeo Gold Rangera, którego fani znaleźli w kodzie strony gry. Miejmy nadzieję, że niedługo otrzymamy informacje również i o tej postaci.

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *