Twitch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twitch wycofuje swoją aplikację z Nintendo Switch – koniec wsparcia już wkrótce!

Małe zaskoczenie dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Według najnowszych informacji,…

1 listopada 2023

Małe zaskoczenie dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Według najnowszych informacji, popularna platforma streamingowa Twitch zamierza wycofać swoją aplikację z tego urządzenia już na początku przyszłego roku. Decyzja ta wywołała falę kontrowersji wśród graczy, którzy regularnie korzystają z tej usługi.

 

Według oficjalnej informacji, Twitch postanowił zakończyć wsparcie dla swojej aplikacji na Nintendo Switch z powodu zmian w strategii biznesowej. Przyznano, że decyzja ta może zmartwić fanów platformy, którzy przyzwyczaili się do korzystania z niej na swojej konsoli.

 

Aplikacja Twitch na Nintendo Switch umożliwiała graczom oglądanie ulubionych streamerów, uczestniczenie w czatach na żywo oraz udostępnianie swoich własnych transmisji. Wielu użytkowników doceniało możliwość korzystania z tej usługi w przenośnej formie, co czyniło Nintendo Switch jeszcze bardziej atrakcyjnym dla miłośników streamingu.

 

Wszyscy posiadacze Nintendo Switch, którzy regularnie korzystają z aplikacji Twitch, są zobowiązani do zastanowienia się nad alternatywnymi rozwiązaniami, aby nadal cieszyć się oglądaniem transmisji z Twitcha.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *