NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twórca Stardew Valley powoli pracuje nad nową grą z tego samego uniwersum

Eric „ConcernedApe” Barone, twórca Stardew Valley, poprzez wpis na blogu…

16 grudnia 2018

Eric „ConcernedApe” Barone, twórca Stardew Valley, poprzez wpis na blogu swojej gry poinformował o pracach nad nowym tytułem z tego samego uniwersum. Oto co miał do przekazania na ten temat:

 

„Jak wielu z was wie, od jakiegoś czasu pracowałem nad nową grą. Nie zdradzałem nic poza tym, że gra akcja gry będzie miała miejsce w tym samym uniwersum co Stardew Valley. Celowo ukrywałem informacje o tej produkcji, ponieważ chcę pracować bez presji czasu. Chcę też mieć pewność, że cały koncept gry będzie zrealizowany przed jakimkolwiek ogłoszeniem, bo gdy coś ujrzy światło dzienne będę musiał się do tego w pełni przyznać. Jestem bardzo ostrożną osobą jeżeli chodzi o tego typu rzeczy.”

 

Na jakiekolwiek informacje odnośnie nowej produkcji Eric’a jeszcze sobie trochę poczekamy. Szczególnie, gdy dodamy do tego fakt, iż w dalszej części bloga ConcernedApe informuje o dalszym wspieraniu jego dorosłego dziecka – Stardew Valley. W pierwszej kolejności skupia się on na wydaniu patcha 1.4, a później zamierza utworzyć zespół, który pomoże mu w rozwijaniu strony technicznej Stardew Valley. W jego kwerstii ma pozostać tworzenie muzyki i pisanie wątków fabularnych. Zespół ma przede wszystkim ściągnąć niektóre obowiązki z Eric’a, co pozwoli mu na poświęcenie więcej czasu na swoje nowe dzieło. Dlatego powinniśmy uzbroić się w cierpliwość, bo zanim do tego dojdzie minie naprawdę sporo czasu.

 

Źródło: https://www.stardewvalley.net/blog/


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *