NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twórcy Bloodstained: Ritual of the Night reagują na narzekania fanów! Znamy też datę premiery

Każda gra spotyka się z mniejszym lub większym negatywnym odzewem….

2 maja 2019

Każda gra spotyka się z mniejszym lub większym negatywnym odzewem. Taka sytuacja dotyczy również Bloodstained: Ritual of the Night.  Fani wyrażali negatywne opinie na przeróżnych forach i portalach społecznościowych. Grze dostało się z przeróżnych powodów, przede wszystkim narzekano na kiepskiej jakości oświetlenie, niskiej jakości tekstury oraz mało szczegółowe tła. Niektórzy nawet nazwali styl artystyczny „kupą”.

 

Po takim odzewie deweloper nie wytrzymał, zebrał sporą część tych opinii i… wziął je sobie do serca. Poprawił większość zarzucanych problemów, a rezultat swojej pracy przedstawił za pomocą nowego trailera. Poniższy zwiastun pokazuje jak powinno się robić pozytywny PR i w jaki sposób twórcy gier powinni reagować na komentarze potencjalnych odbiorców.

 

Dodatkowo zwiastun zdradza premierę gry – 25 czerwca 2019 roku na Nintendo Switch, czyli tydzień później niż na wszystkie pozostałe platformy

 

Jakie wrażenie zrobiły na was poniższe zmiany? Dalej was nie przekonują czy teraz dacie grze szansę? Dajcie znać w komentarzach!

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *