Doom Eternal Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twórcy Doom Eternal nie zapomnieli o Switchu. Więcej szczegółów dowiemy się w „niedalekiej przyszłości”

Doom Eternal miało swoją premierę na pozostałe platformy w marcu…

19 września 2020

Doom Eternal miało swoją premierę na pozostałe platformy w marcu 2020. Niestety wersja na Nintendo Switch została mocno opóźniona, a co gorsza, nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tego wydania. Digital Foundry miało okazję spytać Marty’ego Strattona o Doom Eternal na hybrydową konsolę Nintendo.

 

„Żałuję, że nie mogę podać szczegółów, bo wiem… Czytam wszystkie komentarze o Doom Eternal, zawsze jeden na pięć komentarzy wygląda tak: „a może powiesz nam coś o Switchu?”. Wiem, że ludzie są niespokojni. Staramy się, aby była to możliwie najlepsza wersja gry. Pracowaliśmy więc z Panic Button, oni również – jak wszyscy – pracują w domu, więc zajmuje to trochę dłużej… Chcemy, żeby gra była najlepsza jak to możliwe. Jest bardzo blisko końca i staramy się być bardzo bezkompromisowi w tym, ponieważ jest na to duże zapotrzebowanie. Będziemy o tym rozmawiać ponownie, w niedalekiej przyszłości. Jest blisko, ale nie mogę powiedzieć dokładnie, jak blisko.

 

Stratton dość wymijająco się wypowiedział, jednak obiecuje, że wkrótce poznamy więcej szczegółów. Co o tym wszystkim myślicie? Dalej czekacie na Doom Eternal na Switcha, czy ograliście go już na innym sprzęcie?

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *