NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twórcy „Kalkulatora” na Switcha wydadzą grę o Popeye`u

Popeye jest tą częścią popkultury, która chociaż dobrze znana wśród…

2 listopada 2021

Popeye jest tą częścią popkultury, która chociaż dobrze znana wśród odbiorców, to jednak twórcy chyba o niej zapomnieli. Niemal każdy pamięta stare kreskówki z zabawnym marynarzem-osiłkiem, który dostawał „energetycznego kopa” po zjedzeniu szpinaku. Natomiast jedna z ostatnich dużych produkcji przedstawiających tego bohatera to pełnometrażowy film Popeye z 1980 roku, w którym główną rolę grał Robin Williams.

 

Jednakże już 4 listopada na Nintendo Switch ma trafić gra o sławnym marynarzu o minimalistycznej nazwie Popeye.  Wydawcą jest Sabec odpowiedzialne za takie twory jak Kalkulator, Golf, Darts i Fight. Będzie to gra zręcznościowa, w której naszym zadanim będzie zbieranie serduszek, literek, szpinaku oraz będziemy musieli unikać przeszkód. Czy zapowiada się hit? Sądząc po widocznych niżej zdjęciach grafika jest bardzo uboga, ale nie oceniajmy książki po okładce.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *