NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ty the Tasmanian Tiger 4: Bush Rescue Returns wkrótce pojawi się na Switchu

Mamy dobrą wiadomość dla fanów klasycznych platformówek, ponieważ australijskie Krome…

10 września 2022

Mamy dobrą wiadomość dla fanów klasycznych platformówek, ponieważ australijskie Krome Studios z okazji 20-lecia serii ogłosiło dzisiaj, że wkrótce Ty the Tasmanian Tiger 4 pojawi się na Switchu.

 

Tytuł, o którym tutaj mowa nie należy do nowości, ponieważ pierwotnie ukazał się w 2013 roku, natomiast dwa lata później miał premierę na Steamie. Jest to typowy side-scroller, w którym wcielamy się w tytułowego tygrysa tasmańskiego imieniem Ty, mającego do przemierzenia aż 40 kolorowych poziomów. Wersja na Switcha ma zawierać kilka ulepszeń, wśród których znajdziemy angielskie podkłady głosowe, więcej muzyki oraz ulepszone przerywniki filmowe.

 

Czwarta część znacznie różni się od swoich poprzedników głównie tym, że do tej pory mieliśmy do czynienia z platformówkami 3D. Warto również dodać, że dwie pierwsze odsłony ukazały się na Switchu w 2020 oraz 2021 roku, a do tego obecnie obowiązuje na nie 50% zniżki. W związku z tym jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z serią, teraz jest na to najlepszy moment.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *