Mario + Rabbids Sparks of Hope
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Tygodniowy dostęp do gry Mario + Rabbids Sparks of Hope dla użytkowników Nintendo Switch Online!

Nintendo przygotowało wyjątkową ofertę dla wszystkich abonentów usługi Nintendo Switch…

7 lipca 2024

Nintendo przygotowało wyjątkową ofertę dla wszystkich abonentów usługi Nintendo Switch Online w Europie. Już 8 lipca rozpocznie się tygodniowa promocja, dzięki której gracze będą mogli za darmo cieszyć się pełną wersją gry Mario + Rabbids Sparks of Hope. To niebywała okazja, aby za darmo przetestować jedną z najciekawszych gier dostępnych na konsoli Nintendo Switch, zwłaszcza że przez tydzień z łatwością można ją ukończyć.

 

 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy być członkiem Nintendo Switch Online i pobrać grę w wyznaczonym czasie testowym, który trwać będzie do 14 lipca. Warto już teraz przypomnieć sobie swoje dane logowania i przygotować konsolę, gdyż gra jest dostępna do pre-loadu. Oznacza to, że możecie ją pobrać z góry i by być gotowym do działania natychmiast, jak tylko test zostanie aktywowany.

W Mario + Rabbids Sparks of Hope gracze wyruszają w razem z Mario, Luigi, Księżniczką Peach, Królikiem Peach, Królikiem Luigi i ich przyjaciółmi w galaktyczną podróż, by pokonać złowrogą siłę i uratować swoich przyjaciół Sparks. Przemierzając planety, odkryjecie tajemnice i podejmiecie fascynujące misje.

Gra oferuje możliwość zbudowania drużyny marzeń z trzech bohaterów spośród dostępnych dziewięciu, walkę z nowymi bossami oraz znanymi przeciwnikami, ratowanie uroczych Sparks, które dostarczają unikalnych mocy ułatwiających walkę, oraz umiejętne wykorzystanie zdolności bohaterów podczas dynamicznych potyczek. J

Po zakończeniu okresu próbnego wszelki postęp w grze zostanie zachowany, umożliwiając jego przeniesienie do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. To doskonała szansa, by bez żadnego ryzyka zagłębić się w jedną z najbardziej innowacyjnych i zabawnych gier dostępnych na Nintendo Switch.

Pamiętajcie, oferta jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie dla subskrybentów Nintendo Switch Online w Europie. Nie przegapcie szansy na bezpłatną przygodę z Mario i królikami w Mario + Rabbids Sparks of Hope, które w naszej recenzji zgarnęło mocarne 9/10!

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *