NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ubisoft wyda już jutro dużą aktualizację dla Starlink: Battle for Atlas

Starlink: Battle for Atlas otrzyma już jutro sporą aktualizację, która…

20 grudnia 2018

Starlink: Battle for Atlas otrzyma już jutro sporą aktualizację, która wprowadzi do gry sporo nowości. Informacja pochodzi od wydawcy tej produkcji — Ubisoft.

 

Dzięki nadchodzącemu update, do gry dodany zostanie tryb fotograficzny, który pozwoli na robienie zdjęć podczas eksploracji świata Starlink. Oprócz tego gra otrzyma całkowicie nowa zawartość m.in. nowych wrogów, ciekawe miejsca do odwiedzenia i możliwość zaliczenia kolejnych questów. Warty nadmienienia jest fakt, iż jutrzejsza aktualizacja jest całkowicie darmowa.

 

Całość możesz sprawdzić na poniższym filmie przedstawiającym wszystkie nowinki, które jutro zostaną wprowadzone do Starlink: Battle for Atlas. Przy oglądaniu tego video cały czas towarzyszy nam narrator, który opisuje poszczególnie wszystkie nowości, które wprowadzi aktualizacja.

 

 

Czy miałeś okazję ograć już Starlink: Battle for Atlas? Jeśli nie to naprawdę warto zastanowić się nad jej kupnem. Tytuł ten można teraz zakupić naprawdę w dobrej cenie, na co przyczyniła się kiepska sprzedaż tej produkcji od jej premiery.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *