Mario + Rabbids Sparks of Hope
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ubisoft zawiedziony sprzedażą Mario + Rabbids Sparks of Hope oraz Just Dance 2023 Edition

Ubisoft nie ma dobrych wiadomości dla fanów Mario + Rabbids…

12 stycznia 2023

Ubisoft nie ma dobrych wiadomości dla fanów Mario + Rabbids – jak wynika z ostatniej aktualizacji finansowej przedsiębiorstwa, najnowsza taktyczna gra z włoskim hydraulikiem sprzedaje się poniżej oczekiwań. Nie padły konkretne ilości, lecz współzałożyciel oraz dyrektor generalny Yves Guillemot wspomniał, iż jest zaskoczony słabymi wynikami na przełomie 2022 i 2023 roku. Potwierdzono również, że Ubisoft nie jest zadowolone ze sprzedaży Just Dance 2023 Edition.

 

Jak mówi Guillemont:

Jesteśmy wyraźnie rozczarowani naszymi ostatnimi wynikami. Mamy do czynienia z kontrastującą dynamiką rynku, gdyż branża ciągle przesuwa się w kierunku ogromnych marek oraz wiecznych gier (gra jako usługa – przyp. red.) w kontekście pogarszających się warunków ekonomicznych wpływających na wydatki konsumentów.

 

Mario + Rabbids Sparks of Hope nie zadowala sprzedażą, lecz mimo wszystko zostało ciepło przyjęte przez graczy oraz krytyków (z naszą recenzją zapoznacie się TUTAJ). Dodatkowo do końca roku planowane są trzy fale DLC, w tym zupełnie nowy segment fabularny z Raymanem.

 

 

Źródło: TUTAJ

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *