The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ujawniono aktualizację rozmiaru pliku The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo zmieniło rozmiar pliku dla długo oczekiwanej gry, The Legend…

1 maja 2023

Nintendo zmieniło rozmiar pliku dla długo oczekiwanej gry, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Fanów, którzy z niecierpliwością czekali na wydanie tej gry, czeka ciekawa niespodzianka, ponieważ zaktualizowany rozmiar pliku sugeruje większą i potencjalnie bardziej ekspansywną grę niż jej poprzedniczka, Zelda: Breath of the Wild.

 

 

Nowy rozmiar pliku The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to teraz 16 GB z wcześniejszych 18,4 GB, jednak to nadal znacznie więcej danych niż oryginalna gra Zelda: Breath of the Wild (14,4GB). Ta zmiana skłoniła graczy do spekulacji na temat zawartości i zakresu nadchodzącego tytułu oraz tego, czy oznacza to większy świat do odkrycia, czy też bardziej skomplikowaną mechanikę gry.

Warto również zauważyć, że Nintendo znane jest z udostępniania premierowych aktualizacji wraz z premierą swoich gier, które potencjalnie mogą jeszcze bardziej zwiększyć rozmiar pliku. Tendencja ta była obserwowana w przypadku poprzednich premier Nintendo i jest wysoce prawdopodobne, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pójdzie w ich ślady.

Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, jasne jest, że zmiana rozmiaru pliku tylko zwiększyła oczekiwanie i emocje związane z grą. Dzięki większemu światu gry i możliwości dodatkowej zawartości poprzez premierowe aktualizacje, gracze czekają na niezapomnianą przygodę w najnowszej odsłonie serii Zelda, która ukaże się już 12 maja wyłącznie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *