Call of Juarez Gunslinger Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

W Call of Juarez: Gunslinger na Nintendo Switch zagramy z początkiem grudnia!

Oficjalne zapowiedzenie Call of Juarez: Gunslinger po tych wszystkich przeciekach…

25 października 2019

Oficjalne zapowiedzenie Call of Juarez: Gunslinger po tych wszystkich przeciekach w przeciągu kilku ostatnich miesięcy było kwestią czasu. No i się stało! Techland i Square Enix ogłosiły, że popularna western-gra CoZ: Gunslinger pojawi się na Nintendo Switch 10 grudnia. Wraz z zapowiedzią otrzymaliśmy premierowy zwiastun:

 

 

 

Odnośnie samego portu Call of Juarez: Gunslinger wiadomo, że gra będzie obsługiwać sterowanie ruchem oraz HD Rumble. Techland nie wspomina nic o poprawionej grafice, wiec zapewne otrzymamy dokładnie taka sama produkcje wydaną w maju 2013 roku na PS3, Xbox 360 i PC.

 

W oficjalnej informacji prasowej Call of Juarez: Gunslinger czytamy:

 

Od kopalni złota po salony, Call of Juarez: Gunslinger to prawdziwy hołd dla opowieści o Dzikim Zachodzie. Przeżyj epicką i brutalną podróż bezwzględnego łowcy nagród na tropie najbardziej znanych zachodnich banitów. Zacierając granice między człowiekiem a mitem, ta przygoda oparta na niezapomnianych spotkaniach ujawnia niewypowiedzianą prawdę stojącą za niektórymi z największych legend Starego Zachodu.

 

W pogoń za legendarnym Billy the Kid, czy Butch Cassidy wyruszymy w już 10 grudnia. Call of Juarez: Gunslinger na Nintendo Switch dostępny będzie do zakupy wyłącznie w wersji cyfrowej w kwocie 19,99 USD (europejska cena nie została jeszcze upubliczniona).

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *