NewsRecenzja
NewsArtykuł

W eShopie pojawiła się możliwość anulacji zamówienia w przedsprzedaży

Choć kupowanie cyfrowych gier w przedsprzedaży może wydawać się kompletnie…

1 września 2020

Choć kupowanie cyfrowych gier w przedsprzedaży może wydawać się kompletnie bez sensu, tak różne promocje, np. podwójne gold pointsy, czy możliwość wcześniejszego ściągnięcia danych wyczekiwanego tytułu sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taki zakup. Do tej pory nie było możliwości złożenia preordera bez zapłaty za grę.

 

Polityka zakupów w przedsprzedaży się nieco zmieniła – konto/karta gracza będą obciążane dopiero tydzień przed premierą danego tytułu. Dzięki temu będzie można anulować swoje zamówienie, o ile do premiery gry zostało więcej niż 7 dni.

 

Na stronie Nintendo of America możemy znaleźć taką informację:

Możesz sprawdzić przewidywaną datę płatności za produkt, wybierając Menu sklepu w ustawieniach konta Nintendo, a następnie wybierając Your Pre-orders lub za pośrednictwem opcji Your Pre-orders w sekcji Account Information w Nintendo eShop na swoim urządzeniu. Możesz anulować zamówienia w przedsprzedaży, wybierając Menu sklepu w ustawieniach konta Nintendo, a następnie wybierając Your Pre-orders lub wybierając Your Pre-orders w sekcji Account Information w Nintendo eShop na swoim urządzeniu.

 

Korzystaliście z opcji przedsprzedaży w Nintendo eShop? Jeśli nie to czy ta opcja zachęci was do wcześniejszego składania zamówień?

 

 

Źródło: Nintendolife.com

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *