Jump Rope Challenge 200 milionów
NewsRecenzja
NewsArtykuł

W Jump Rope Challenge gracze wykonali już ponad 200 milionów skoków!

Dopiero co wydana darmowa nowość od Nintendo – symulator skakanki…

21 czerwca 2020

Dopiero co wydana darmowa nowość od Nintendo – symulator skakanki Jump Rope Challenge nie ma jeszcze nawet tygodnia, a już wykręca kosmiczne liczby. Nintendo ogłosiło, że od wydania Jump Rope Challenge wykonano już ponad 200 milionów skoków!

 

Prosta gra do ćwiczeń została stworzona przez mały zespół programistów z Nintendo, w której naszym skocznym poczynaniom towarzyszy jakże uroczy królik. W Jump Rope Challenge trzymasz  Joy-Cony, jakby to były rączki od skakanki i po prostu wykonujesz skoki. Możesz śledzić swoje postępy w kalendarzu, ustalać zwiększoną liczbę skoków na dany dzień (początkowy cel to 100 skoków dziennie), czy robić przerwy między ćwiczeniami. Gracze mogą skakać w pojedynkę, lub dać dodatkowe kontrolery znajomemu i walczyć o najlepszy wynik.

 

Przypominamy, że Jump Rope Challenge na Nintendo Switch został przez twórców podczas COVID-19 pandemii. Po tym, jak praca w domu stała się powszechna w Japonii, programiści połączyli siły, aby stworzyć świetną nowość, która pomaga graczom utrzymać dobrą kondycję fizyczną, podczas domowego lockdown’u.

 

Jump Rope Challenge jest dostępny do pobrania za darmo ze sklepu Nintendo Switch eShop. Jednak musisz pamiętać, że tytuł zniknie ze sklepu we wrześniu!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *