NewsRecenzja
NewsArtykuł

W oficjalnym sklepie Nintendo pojawiły się nowe zestawy, Nintendo Switch Lite + Animal Crossing: New Horizons

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Nintendo nie mogło oprzeć…

25 listopada 2020

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Nintendo nie mogło oprzeć się tej okazji i wypuściło nowe zestawy Nintendo Switch Lite, które zawierają kod na cyfrową wersję Animal Crossing: New Horizons.

Brytyjski sklep Nintendo oferuje dwie wersje kolorystyczne Switcha Lite – Turquoise i Coral Pink. Poza kodem z grą w pudełku znajdziecie również kod na 3 miesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online. Dodatkowo pudło, w którym zapakowana jest konsola oraz kod na grę, będzie okraszone grafiką z Animal Crossing: New Horizons. Jeśli dokonacie zamówienia w Black Friday to Nintendo do każdej konsoli dorzuci wam kartę SD o pojemności 64 GB i grafiką z serii The Legend of Zelda. Wspomniany zestaw kosztuje 239,99 funtów brytyjskich, czyli koło 1200 zł. Za dodatkowe 69 funtów możecie kupić ów zestaw z Mario Kart 8 Deluxe oraz pokrowcem na Nintendo Switch Lite z motywem Animal Crossing.

 

Wszystkie oferty na Nintendo Switch Lite w brytyjskim sklepie Nintendo możecie znaleźć w „tym” miejscu. Zestaw pojawił się również w niemieckiej sieci Media Markt, gdzie został wyceniony na 199,99 euro.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *