Agony Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

W przeciągu najbliższego miesiąca Agony trafi na Nintendo Switch

Polski survival horror Agony to debiutancka produkcja bydgoskiego Madmind Studio,…

14 października 2019

Polski survival horror Agony to debiutancka produkcja bydgoskiego Madmind Studio, która w zeszłym roku została wydana na PC, PS4 oraz Xbox One. Już jakiś czas temu na łamach portalu wspominaliśmy o tym, że producent oraz wydawca Forever Entertainment szykują również port na konsolę Nintendo Switch.

 

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Agony na Switcha przeszło już proces certyfikacji i w ciągu najbliższego miesiąca zostanie wydana na flagowej konsoli Nintendo.

 

Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że został zakończony proces certyfikacji gry Agony na Nintendo Switch. Premiera Agony na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery, po jego potwierdzeniu przez Nintendo, zostanie podany przez Spółkę w formie komunikatu.
 
W opinii Zarządu sprzedaż gry Agony na platformie Nintendo Switch będzie mieć znaczący wpływ na wynik Spółki w roku 2019 jak i w kolejnych latach.

 

Czy jesteście gotowi na odwiedzenie piekła ? Gdy tylko pojawi się oficjalna data premiery Agony, na pewno was o tym poinformujemy.

 

Tak Agony na Nintendo Switch prezentuje się w akcji:

 

 

 

Źródło: Bankier.pl Money.pl

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *