the legend of zelda skyward sword Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

W tym roku Nintendo nie planuje kolejnych „Zelda-niespodzianek” na 35. rocznicę serii

Jak dobrze wiecie, w tym roku świętujemy 35. rocznicę serii…

16 czerwca 2021

Jak dobrze wiecie, w tym roku świętujemy 35. rocznicę serii The Legend of Zelda. Z tego powodu możesz się zastanawiać, czy Nintendo ma jeszcze jakieś asy w rękawie poza ogłoszonymi Skyward Sword HD, DLC do Hyrule Warriors: Age of Cataclysm i Game & Watch: The Legend of Zelda.

 

Wygląda na to, że wszyscy fani serii The Legend of Zelda muszą obejść się smakiem i żadne kolejne gry z serii nie zadebiutują w tym roku na Nintendo Switch. Główny producent Legend of Zelda – Eiji Aonuma zauważył podczas wczorajszej transmisji na Nintendo Direct E3, że firma nie ma żadnych dodatkowych ogłoszeń na Switcha planowanych na urodziny marki TLoZ.

 

Większość fanów spodziewała się, że kolekcja Zelda w stylu Super Mario 3D All-Stars zostanie wydana z okazji 35. urodzin serii. Różne źródła sugerowały, że starsze gry z serii tj. Ocarina of Time 3D, Majora’s Mask, The Wind Waker, czy Twilight Princess otrzymają podbicie grafiki i zawitają na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. 

 

Tym samym jedynymi niespodziankami ze strony Nintendo w kierunku fanów Zeldy jest remaster Skyward Sword HD, nowy Game&Watch zawierający trzy kultowe retro gry The Legend of Zelda, oraz x2 DLC dla Hyrule Warriors: Age of Calamity. Niejako na zachętę otrzymaliśmy jeszcze zwiastun Zelda: Breath of the Wild 2, jednak w tym przypadku Nintendo celuje w przyszłoroczną premierę.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *