Mutant Year Zero Road To Eden Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Według GameFly – Mutant Year Zero: Road To Eden trafi na Nintendo Switch

Największa wypożyczalnia gier w USA GameFly wielokrotnie „przypadkowo” informowała o…

14 marca 2019

Największa wypożyczalnia gier w USA GameFly wielokrotnie „przypadkowo” informowała o nieujawnionych jeszcze oficjalnie terminach premier. Jeśli ich informacja okaże się prawdziwa, poznaliśmy datę premiery niezwykle ciekawie zapowiadającej się gry.

 

Według GameFly, Mutant Year Zero: Road To Eden zmierza na Nintendo Switch i zostanie wydany 25 czerwca. Na ich stronie kilkukrotnie pojawiały się informacje przed oficjalną zapowiedzią wydawcy, za przykład możne posłużyć gra Titan Quest. Wiec plotkę z tego źródła możemy uznać za „bardzo prawdopodobną”.

 

O możliwości wydania Mutant Year Zero słyszeliśmy już kilkukrotnie. Wspomniał o tym m.in. dyrektor generalny The Bearded Ladies ( producenci tej gry ), mówiąc ze port na Switcha będzie możliwy po wypuszczeniu produkcji na PS4, Xbox One oraz PC. Gra na tych platformach miała premierę 4 grudnia 2018 roku, tak wiec kolejny w kolejce jest port na konsole Nintendo.

 

Miejmy nadzieje, ze w najbliższym czasie plotka ta zostanie potwierdzona przez samego wydawce! Poniżej prezentujemy trailer Mutant Year Zero: Road To Eden z wersji na inne platformy:

 

 

Źródło: GameFly

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *