Terraria Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wersja alfa gry Terraria na Nintendo Switch jest skończona

Jeśli jesteś jedna z osób która wyczekuje Terraria na Nintendo…

29 stycznia 2019

Jeśli jesteś jedna z osób która wyczekuje Terraria na Nintendo Switch to mamy dla Ciebie dobra wiadomość. Gra która pierwotnie została zapowiedziana blisko dwa lata temu, jest coraz bliżej premiery. Piperworks Studio na swoim forum poinformowało o zakończeniu prac nad wersja alfa.

 

Zespół Pipeworks z przyjemnością ogłasza, że ​​osiągnęliśmy kamień milowy w rozwoju na Nintendo Switch. Nasza wersja alfa została zgłoszona do recenzji, co oznacza, że ​​główne systemy rozgrywki są wdrażane do gry i są gotowe do sprawdzenia przez Re-Logic. Pipeworks skupi się teraz na naszym etapie testowania wersji beta, co oznacza poprawki błędów, ulepszanie i wdrażanie innych zmian pochodzących od 505 Games i Re-Logic.

Oczekuj, na livestreamy, prezentacje i inne formy promocji, które zaczną się pojawiać w naszych kanałach, gdy zaczniemy kończyć wersje beta.

Zespół jest zachwycony stanem naszej wersji alfa i nie możemy się doczekać, aby pokazać całą pracę, która toczy się za kulisami! Naprawdę warto na to czekać!

 

 

Mamy nadzieje ze w najblizszym czasie uslyszymy konkretniejsze informacje odnosnie gry Terraria na Nintendo Switch. Normalnie, od wypuszczenia wersji alfa do premiery gry, dzieli je kilka miesięcy, także możemy wstępnie przewidywać premiery w okolicach lata.

 

Źródło: https://nintendoeverything.com/terraria-switch-version-development-update-alpha-build-submitted-for-review/

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *