NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wewnętrzny system sieci GameStop zawiera nowe niezapowiedziane gry na Nintendo Switch. Nintendo Direct tuż za rogiem?!

Czy Nintendo Direct jest naprawdę tuż za rogiem? Ostatnie plotki…

12 lipca 2020

Czy Nintendo Direct jest naprawdę tuż za rogiem? Ostatnie plotki sugerują, że tak wyczekiwana przez graczy prezentacja miałaby się odbyć 20 lipca. Teraz oliwy do ognia dolało zdjęcie prezentujące zaktualizowaną bazę danych sieci sklepów GameStop o nowe tytuły dla Nintendo Switch.

 

Na poniższym zdjęciu widzimy cztery tajemnicze tytuły z datą premiery ustaloną na 31 grudnia i cenę ustaloną na 60 USD, co sugeruje, że są tytuły AAA.

 

 

Oprócz wykazu nowych pozycji dla Nintendo Switch GameStop wydano oświadczenie dla pracowników na temat konserwacji systemu, która odbędzie się 14 lipca w sprawie gier powiązanych z Nintendo of America – prawdopodobnie przygotowań do nowej przedsprzedaży, która zostanie udostępniona na stronie internetowej sklepu.

 

 

Dodawanie do wewnętrznej bazy nowych gier bez ich tytułów jest to dość powszechna czynność  sprzedawców detalicznych, którzy przygotowują swój system back-office do nowych gier. Zazwyczaj tego rodzaju aktualizacje baz danych i wycieki pojawiają się, gdy Nintendo Direct jest na horyzoncie.

 

Identyczne poprzednie wycieki właśnie ze GameStop zawsze się sprawdzały, a w ciągu kolejnych kilku dni/tygodni odbywała się prezentacja Nintendo Direct. Ostatni podobny „leak” miał miejsce pod koniec sierpnia, a 2 tygodnie później otrzymaliśmy ostatnie jak dotąd pełnoprawne Direct 4 września zeszłego roku.

 

Oczywiście plotkę należy traktować z przymrużeniem oka i nie popadać w fascynację. Jednak naprawdę coraz więcej znaków na niebie wskazuje na to, że w ciągu następnych kilkunastu dni otrzymamy wreszcie prezentację nowych tytułów na Nintendo Switch, które jeszcze w tym roku trafią w ręce spragnionych nowych gier graczy!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *