Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Wiedźmin 3: Dziki Gon wkroczy na Nintendo Switch jeszcze w tym roku!

Po wielu plotkach i spekulacjach w końcu wyszło na jaw…

11 czerwca 2019

Po wielu plotkach i spekulacjach w końcu wyszło na jaw – Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na Nintendo Switch jeszcze w 2019 roku! Trzecia część przygód Geralta wyszła w 2015 roku i zyskała całą masę nagród, w tym tytuł najlepszej gry tamtego roku. Jest to gra, która pokazała, że polski gamedev ma się bardzo dobrze i potrafi konkurować z największymi tytułami na rynku.

 

Nintendo Switch dostanie kompletną edycję gry, co oznacza, że poza podstawową zawartością dostaniemy również dwa duże dodatki – Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Osoby, które są zaniepokojone oprawą graficzną będą musiały jeszcze trochę poczekać, ponieważ zajawka pokazana podczas E3 jest dość krótka i niewiele pokazuje, ale spokojnie – czekać będziemy maksymalnie 6 miesięcy. Za port gry odpowiada Saber Interactive, jest to firma, która miała styczność z Dzikim gonem – była odpowiedzialna między innymi za dodanie funkcjonalności 4k na Ps4 Pro i Xbox One X.

 


Jeżeli nie graliście wcześniej w Wiedźmina 3 lub po prostu kochacie tą historię i chcecie przeżyć ją jeszcze raz, to chyba lepszej okazji nie będzie! W końcu to w pełni przenośna, duża gra RPG!

EDIT: Prawdopodobnie będzie polska wersja językowa, ponieważ oficjalny fanpage Wiedźmina w serwisie Facebook opublikował trailer w naszym rodzimym języku.

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *