NewsRecenzja
NewsArtykuł

Włóczykij wyruszy na pomoc Dolinie Muminków w nowej grze – premiera Snufkin: Melody of Moominvalley w przyszłym roku

Snufkin: Melody of Moominvalley to pięknie zapowiadająca się gra opowiadająca…

14 marca 2022

Snufkin: Melody of Moominvalley to pięknie zapowiadająca się gra opowiadająca historię Włóczykija, który próbuje przywrócić harmonię w Dolinie Muminków – groteskowe parki zrujnowały naturalną równowagę klimatycznego miejsca. Nadchodzący tytuł premierę będzie mieć w przyszłym roku na PC oraz konsolach.

 

 

 

 

Twórcy zapowiadają, że produkcja ma być kompletnym doświadczeniem dla dzieci oraz dorosłych z mechaniką otwartego świata upstrzonego zagadkami oraz elementami znanych z gier skradankowych oraz muzycznych. Na przedstawionym materiale Snufkin: Melody of Moominvalley kreuje się na przytulną przygodówkę osadzoną we wspaniałym bajkowym świecie, a podczas rozgrywki spotkamy wiele znanych postaci – każda z nich opowie swoją historię oraz przekaże zadania do wykonania.

 

 

 

 

Za grę odpowiedzialne zostało Hyper Games z siedzibą w Oslo mające na swoim koncie Mørkredd. Gra zdobyła tytuł najlepszej produkcji podczas Nordic Game Awards 2021 oraz najlepszej gry międzynarodowej BitSummit 2020. Tytuł jest częścią wystawy w norweskim Narodowym Muzeum Sztuki, Architektury i Projektowania.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *