Five Nights at Freddy's Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wszystkie trzy części Five Nights At Freddy’s trafią w tym miesiącu na Nintendo Switch

Do amerykańskiej listy nadchodzących gier na Nintendo Switch zostały dodane…

9 listopada 2019

Do amerykańskiej listy nadchodzących gier na Nintendo Switch zostały dodane pierwsze trzy gry z serii Five Night’s At Freddy. Będą one dostępne w sklepie eShop od 29 listopada za 7.99$

 

Twórca serii – Scott Cawthon o planowanym wydaniu FNAF na Nintendo Switch wspominał jakoś niecały rok temu. Teraz już wiadomo, że fani tego fenomanelnego horroru nie muszą dłużej czekać w niepewności. Jak na razie data 29 listopada jest pewna dla amerykańskich graczy, ale kwestią dni jest zapewne potwierdzenie jej także dla Europy.

 

Five Night’s At Freddy to swoisty ewenement w swoim gatunku. Pierwsza część została wydana w 2014 roku, gdzie przejmujesz kontrolę nad ochroniarzem pracującym na nocnej zmianie w pizzerii. Nieszczęśliwiec został zamknięty w swoim biurze wraz z zabójczymi maskotkami próbującymi go dorwać. Podstawa jest oparta na strukturze horroru survivalowego typu wskaż i kliknij, a Twoim zadaniem jest monitorowanie różnych części restauracji pod kątem aktywności. Jeśli przestraszy Cię jedna z pięciu animatroników – niedźwiedź (Freddy), królik, kurczak, lis i Golden Freddy – gra się kończy. Twoim zadaniem jest przetrwać w biurze do 6 rano bez wyczerpania prądu, ponieważ otwiera to drzwi do biura i wpuszcza Freddy’ego.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *