PublicystykaRecenzja
PublicystykaArtykuł

Wszystko, co musisz wiedzieć o Nintendo Switch Online

W ostatnim artykule, wspomnieliśmy o paru zaletach konta Nintendo Switch…

22 października 2021

W ostatnim artykule, wspomnieliśmy o paru zaletach konta Nintendo Switch Online, oraz jak kupić wyżej wymienione konto taniej na Eneba.com. Jeśli przegapiłeś ostatni artykuł, to pozwól nam się przedstawić. Eneba to najszybciej rozwijające się targowisko dla graczy w internecie. Sprzedajemy wszelkiego rodzaju produkty związane z branżą w dostępne w niższych cenach, w tym również gry Nintendo Switch, Subskrypcje Online, i karty podarunkowe.

Wykup subskrypcję Nintendo Switch Online w niższej cenie i wykorzystaj nadchodzące okazje!

 

Czym jest Nintendo Switch Online i dlaczego, go potrzebujesz?

Nintendo Switch Online to odpowiednik Sony PS Plus i Xbox Live Gold. To płatny abonament, który daje Ci dostęp do rozgrywki online, coraz większej biblioteki klasycznych gier Nintendo oraz innych atrakcji.

Gry Online

Nadal możesz grać w  gry single player, lub w lokalny multiplayer ze swoją rodziną i przyjaciółmi, jednak nie będziesz mógł wziąć udziału w rozgrywkach online, bez aktywnego abonamentu. Oto, gdzie możesz kupić abonament w niższej cenie.

 

Darmowe gry

W ostatnim artykule, mówiliśmy o tym, że Nintendo Switch Online, pozwoli Ci lepiej poznać historię firmy. Abonament Nintendo, daje Ci dostęp do regularnie aktualizowanej biblioteki klasycznych gier wydanych na platformy Nintendo NES i SNES, na przykład gry z serii Mario, Metroid, Zelda, Donkey Kong, Double Dragon i nie tylko. Niektóre z nich dostępne są w trybie multiplayer, zarówno lokalnym, jak i online.

 

Wszystko jest zapisane w chmurze

W razie, jeśli coś stanie się z Twoim Switchem, możesz mieć pewność, że nie stracisz, żadnych danych. Abonament Nintendo Switch Online zapisuje wszystkie Twoje pliki z gier w chmurze i pozwala je ściągnąć w dowolnym momencie, tak długo, jak subskrypcja jest aktywna

 

Przywileje dla członków

Subskrybenci Nintendo mają dostęp do specjalnych ofert i promocji. Czasami wpadnie Ci darmowa gra, zniżka, lub przedmiot do wykorzystania w grze. Co więcej, gracze, którzy chcą po raz kolejny przeżyć nostalgię, mogą również kupić dodatkowe klasyki z ery NES lub SNES, w tym kontrolery dostępne tylko dla subskrybentów Nintendo Switch Online.

 

Nintendo Switch Online Eneba

 

Witamy w rodzinie Nintendo

 

Pakiet rodzinny Nintendo Switch, może obejmować do ośmiu konsol Nintendo Switch. Oznacza to, że wszyscy członkowie Twojej rodziny mogą podłączyć swoje Nintendo Switch pod wspólny abonament, lub założyć wiele kont na jednym urządzeniu. Wybierz roczny Pakiety Rodzinny, i wykorzystaj przywileje z niego płynące. Dołącz do rodziny Nintendo.

 

Karty podarunkowe Nintendo

Karty podarunkowe Nintendo pozwolą Ci wnieść radość w życie drugiej osoby. Jaki lepszy prezent można sprawić graczowi niż karta podarunkowa, którą wykorzysta w dowolny sposób? Co więcej, możesz aktywować karty, aby kupić dowolny produkt w sklepie Nintendo.

 

Dołącz do Nintendo Online i ciesz się z przywilejów, które oferuje konto Nintendo Online. Zagraj w klasyczne gry, lub weź udział w rozgrywkach online. Kup Abonament Nintendo Switch Online Taniej! Kupuj w Eneba.

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *