Nintendo Direct Marzec 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Wygląda na to, że przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać na kolejną prezentację Nintendo Direct

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że Nintendo…

19 maja 2020

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że Nintendo nie planuje żadnych bezpośrednich prezentacji Nintendo Direct w najbliższej przyszłości. Jak miało to miejsce w poprzednich latach, kolejna prezentacja powinna odbyć się podczas targów E3, które jak dobrze wiemy zostały w tym roku odwołane. Opublikowany dwa tygodnie temu raport od Venture Beat sugerował brak jakichkolwiek planów w temacie prezentacji nowych gier dla Nintendo Switch w czerwcu. Autor tamtego artykułu, Jeff Grubb ma dla nas kolejne nieciekawe wiadomości…

 

Wraz z opublikowaniem aktualizacji przez Venture Beat dla poprzedniego raportu dowiadujemy się, że „Nintendo w ogóle nie planuje Direct.”  W raporcie możemy wyczytać także, że Nintendo skontaktowało się ze zewnętrznymi studiami i poinformowało ich o tym, że jeśli mają jakieś duże ogłoszenie związane z grami na Nintendo Switch, nie powinni czekać na ogłoszenie kolejnego Nintendo Direct.

 

W związku z trwającym globalnym kryzysem zdrowotnym filmowanie niektórych elementów prezentacji Nintendo Direct stawia firmę przed trudnym dylematem, ponieważ dystans społeczny jest nadal niezbędny dla zachowania bezpieczeństwa pracowników. Zamiast Nintendo Direct możemy prawdopodobnie spodziewać się więcej losowych komunikatów, jak chociażby w przypadku ogłoszenia Paper Mario: The Origami King w zeszłym tygodniu. Ten rodzaj ogłoszenia jest nietypowy dla firmy, ponieważ zazwyczaj prezentuje największe gry zmierzające na Nintendo Switch w transmisjach Nintendo Direct. Oczekuje się także kolejnych niespodziewanych ogłoszeń ze strony Nintendo w kolejnych tygodniach.

 

Dla przypomnienia, ostatnia prezentacja Direct odbyła się pod koniec marca. Tamten przegląd nowych tytułów dla Nintendo Switch był nietypowy z dwóch powodów; został nazwany „Nintendo Direct Mini” oraz został opublikowany niespodziewanie, bez wcześniejszych zapowiedzi.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *