NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wystartowała rejestracja na turnieje kwalifikacyjne Splatoon 3 European Championship 2023 w Polsce

ConQuest Entertainment, oficjalny dystrybutor gier i konsol Nintendo w Polsce,…

5 maja 2023

ConQuest Entertainment, oficjalny dystrybutor gier i konsol Nintendo w Polsce, z radością informuje o rozpoczęciu rejestracji na zawody kwalifikacyjne do turnieju Splatoon 3 European Championship 2023. Dwa turnieje eliminacji odbędą się w Warszawie oraz Poznaniu, dając polskim drużynom szansę na awans do krajowych finałów i późniejszego europejskiego finału, który zaplanowany jest na październik tego roku

Pierwszy z turniejów kwalifikacyjnych odbędzie się w ramach festiwalu Pixel Heaven w Warszawie, w dniach 27 i 28 maja. W ciągu tych dwóch dni eliminacyjnych poznamy pierwszych uczestników polskiego finału, którzy będą walczyć o awans do europejskiego finału.

Drugi etap kwalifikacji odbędzie się trzy tygodnie później, w dniach 17 i 18 czerwca, na Pyrkonie w Poznaniu. Podobnie jak w Warszawie, uczestnicy będą rywalizować o miejsce wśród najlepszych drużyn w Splatoon 3 oraz szansę na zapewnienie sobie miejsca w europejskich finałach turnieju Splatoon 3 European Championship 2023.

Rejestracja na wszystkie turnieje kwalifikacyjne już ruszyła. Gracze mogą zapisywać się do poszczególnych turniejów za pośrednictwem strony https://www.nintendo.pl/switch/splatoon-3-championship. Tam też znajdą regulamin turnieju oraz warunki uczestnictwa.

To świetna okazja dla fanów Splatoon 3, aby zmierzyć się z innymi entuzjastami tej popularnej gry i sprawdzić swoje umiejętności na polskiej scenie e-sportowej. Nie przegapcie tej szansy!

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *