Xenoblade Chronicles Definitive Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zgarnia wysokie oceny. Podsumowanie recenzji

Do premiery Xenoblade Chronicles: Definitive Edition pozostały już tylko dwa…

27 maja 2020

Do premiery Xenoblade Chronicles: Definitive Edition pozostały już tylko dwa dni. Nintendo będąc pewnym swojej produkcji, zniosło embargo na publikowanie recenzji dziś od godziny 15:00. Przygotowaliśmy dla was podsumowanie pierwszych recenzji, które potwierdzą was w przekonaniu, że Nintendo wraz z Monolith Soft odrobili zadanie domowe przy przeniesieniu odświeżonej wersji Xenoblade Chronicles na Nintendo Switch:

 

Anglojęzyczne recenzje:

 

 

W popularnym agregatorze ocen Metacritic, definitywna edycja Xenoblade Chronicles pochwalić się może fenomenalną notą: 89/10 !

 

Jeśli chodzi o recenzje Xenoblade Chronicles: Definitive Edition w naszym ojczystym języku jak na razie możemy je przeczytać na dwóch branżowych stronach; Gry-online oraz Gamereactor. W obu przypadkach tytuł otrzymał świetną ocenę 9/10, a recenzenci zachwalają ten tytuł w niebiosy. W sumie wystarczy przeczytać poniższy cytat pochodzący z recenzji Przemysława Zamęckiego z Gry-Online:

 

Xenoblade Chronicles jest grą wyjątkową, miejscami wybitną, wartą zainteresowania nie tylko fanów jRPG. Przy okazji remastera na Nintendo Switch ma wielkie szanse na to, aby nie zniknąć w odmętach historii i szerzej zapisać się złotymi zgłoskami w sercach nabywców.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *