Nintendo 64 Nintendo Switch Online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zamówienia na kontroler Nintendo 64 są już otwarte dla członków Nintendo Switch Online!

Gry z konsol N64 i Sega Mega Drive trafią na…

16 października 2021

Gry z konsol N64 i Sega Mega Drive trafią na Nintendo Switch za pośrednictwem dodatku Switch Online jeszcze w tym miesiącu – a jeśli chcesz bardziej autentycznych wrażeń – to zapewne będziesz chciał zdobyć nowe kontrolery Nintendo Switch. Członkowie usługi Nintendo Switch Online w Europie mogą już składać zamówienia przedpremierowe na pad z Nintendo 64.

 

 

Aby wiernie grać w gry Nintendo 64 i Sega Genesis, które pojawią się na Nintendo Switch Online już 26 października, będziesz potrzebować oryginalnych kontrolerów. Nintendo wystartowało z ofertą na bezprzewodowy kontroler Nintendo 64, który możesz je kupić już teraz, jeśli jesteś subskrybentem Nintendo Switch Online. Do konsoli Nintendo Switch można jednocześnie podłączyć do czterech kontrolerów Nintendo 64. W ogłoszeniu możemy przeczytać, że ten bezprzewodowy kontroler sprzedawany jest w zestawie z kablem do ładowania. Potwierdzone zostało także, że kontroler z N64 posiada wsparcie dla HD Rumble.

Aktualnie pad z Sega Mega Drive nie jest dostępny dla europejskich konsumentów, jednak przewiduje się, że dostęp do oferty na ten kontroler powinien wystartować wkrótce.

 

Kontroler Nintendo 64 dla Nintendo Switch

 

Bezprzewodowy kontroler Nintendo 64 kompatybilny ze Switchem kosztuje 49,99 euro i można go zamówić na stronie www.nintendo.de. Zakup z oficjalnego niemieckiego sklepu Nintendo jest jedyną opcją dla graczy z Polski, którzy chcieliby dołączyć ten kontroler do swojej kolekcji i cieszyć się z jak najlepszych wrażeń grając w gry z N64, które już za 10 dni zostaną udostępnione w ramach subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Jeśli jesteś zdecydowany na kontroler N64, to musisz wiedzieć, że oprócz opłaty za samego pada do finalnej kwoty musisz doliczyć jeszcze 12,99 € za wysyłkę z Niemiec do Polski. Dostawa kontrolerów z Nintendo 64 rozpocznie się od 25 października, a finalnie do końca listopada tego roku wszystkie zamówienia mają zostać zrealizowane.

 

Pamiętaj, że kontrolery Nintendo 64 dla Nintendo Switch są dostępne tylko dla posiadaczy płatnego członkostwa Nintendo Switch Online! Ilość zamówienia jest ograniczona do czterech kontrolerów na konto Nintendo, do którego przypisana jest subskrypcja online. Aby grać w gry Nintendo 64 na Nintendo Switch, wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online + dodatek Expansion Pack w kwocie 160 zł za indywidualne członkostwo lub 280 PLN za wariant „rodzinki”.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *