Darksiders III Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zapowiedziano Darksiders III na Nintendo Switch. Premiera 30 września

Wydawca THQ Nordic i deweloper Gunfire Games ogłosili dziś port…

9 sierpnia 2021

Wydawca THQ Nordic i deweloper Gunfire Games ogłosili dziś port Darksiders III na Nintendo Switch, który ma ukazać się zarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym 30 września.

 

Gracze powrócą na apokaliptyczną Ziemię w Darksiders III, przygodowej grze akcji typu hack-n-slash, w której wcielisz się w FURY w jej dążeniu do upolowania i zgładzenia  Seven Deadly Sins (Siedmiu Grzechów Głównych). Rada Charred wzywa FURY do walki z niebios w głąb piekieł w dążeniu do przywrócenia równowagi między dobrem a złem i udowodnienia, że ​​jest najbardziej zaciekłą z CZTERECH Jeźdźców. FURY jest magiem, jej postać ewoluuje w trakcie rozgrywki, a wraz z nią jej moce i uzbrojenie. Rozległy świat gry Darksiders III jest przedstawiony jako otwarta, żywa planeta Ziemia o swobodnym kształcie, zniszczona przez wojnę i rozkład oraz opanowana przez naturę. FURY będzie przemierzać tam i z powrotem środowiska, walcząc ze stworzeniami z innego świata i rozwiązując łamigłówki, jednocześnie rozwijając fabułę Darksiders.

 

Darksiders III to już czwarta gra z serii, po Darksiders, Darksiders II oraz Darksiders Genesis dostępna dla posiadaczy Nintendo Switch. Wydanie trzeciej części zawierać będzie oba dotychczas wprowadzone przez twórców DLC – Keepers of the Void, jak i The Crucible. Cena detaliczna za cyfrową i fizyczną wersję wyniesie 39,99 euro.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *