NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zdobądź etui na kartridże dla Nintendo Switch w programie My Nintendo

Program nagród My Nintendo dodał kolejny ciekawy gadżet — case…

14 września 2021

Program nagród My Nintendo dodał kolejny ciekawy gadżet — case na kartridże Nintendo Switch. Etui pozwala na przechowywanie do ośmiu kartridży do gry w jednym pudełku.

 

 

Ostatnim czasy na My Nintendo można zgarnąć naprawdę fajne nagrody, które wymieniamy za darmowe Platinum Points zdobywane za wykonywanie różnych misji oraz zadań. Po breloku z Mario, plakatach No More Heroes III oraz Smartphone Ring z motywem Zeldy przyszedł czas na etui. Aby odebrać tę nagrodę wystarczy przeznaczyć 500 Platinum Points i opłacić koszty wysyłki w kwocie 6.99 EUR.

 

W case na kartridże Nintendo Switch możesz przechowywać do ośmiu fizycznych gier  jednocześnie, więc jest świetny dla graczy w podróży. Decydując się na złożenie zamówienia na etui w zestawie otrzymamy także dwa różne oryginalne arkusze okładek.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem tego etui to możesz wymienić nagrodę za 500 platynowych punktów TUTAJ. Zamówienie najlepiej złożyć na niemieckim My Nintendo Store, które bez problemu wysyła przesyłki do Polski.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *