The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Zelda: Breath of the Wild 2 zaprezentowane podczas E3! Gra ukaże się w 2022 roku

Kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi…

15 czerwca 2021

Kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się na Nintendo Switch w 2022 roku. Nintendo ogłosiło to podczas dzisiejszej prezentacji Nintendo Direct E3 2021. Po dwóch latach oczekiwania Nintendo ujawniło wreszcie nowy zwiastun, dzięki któremu możemy sprawdzić, jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 prezentuje się w akcji.

 

 

Podczas właśnie zakończonej prezentacji mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, jak kolejne przygody Linka i Zeldy wyglądają w rozgrywce na Nintendo Switch! Powiem krótko, jest dobrze! Wideo przedstawia Linka szybującego w powietrzu i wznoszącego się w przestworza. Niewątpliwą nowością są podniebne wyspy, które wyglądają na zupełnie nowy region Hyrule, niedostępny w oryginale.

Tak naprawdę nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji dotyczących kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Wielka szkoda, że Eiji Aonuma nie ogłosił dokładniejszego okna wydania tytułu. Producent serii zdecydował się jedynie zakomunikować, że sequel wyczekiwanej produkcji ukaże się w którymś momencie 2022 roku.

Co sądzicie o najnowszym materiale z Breath of the Wild 2? Dajcie znać w komentarzach!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *