New Pokemon Snap
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zestawienie recenzji New Pokémon Snap. Sequel na który czekali fani!

Dzisiejszego dnia Nintendo zniosło embargo na publikację recenzji New Pokémon…

28 kwietnia 2021

Dzisiejszego dnia Nintendo zniosło embargo na publikację recenzji New Pokémon Snap, które już w najbliższy piątek będzie dostępne dla wszystkich graczy. Materiały napływają z każdej strony i naprawdę napawają optymizmem.

 

Na chwilę obecną, podczas pisania tego newsa New Pokémon Snap pochwalić się wynikiem 80/100 w serwisie Metacritic po godzinie od zniesienia embargo na recenzje. Liczba ta oparta jest na 39 materiałach opublikowanych przez serwisy internetowe na całym świecie.

 

Jeśli porównamy ten wynik z innymi grami Pokemon na Nintendo Switch, to nowy Snap kontynuuje dobrą passę serii. Zarówno Pokemon Sword/Shield i Let’s Go, Pikachu!/Eevee! osiągnęły bardzo podobne wyniki bazujące na opiniach krytyków.

 

Poniżej podsumowaliśmy niektóre pierwsze z opublikowanych recenzji:

 

Jak widać, dość nowa gra Pokemon Snap otrzymuje podobne recenzje z każdej strony. Nie jest to idealna gra, ale tak naprawdę nigdy się po niej nie spodziewano. Wiele recenzji podkreśla, że ​​gra robi dokładnie to, co ponad 20 lat temu sprawiało radość graczom, a wykonywanie kolejnych zdjęć oferuje wielką frajdę wszystkim fanom Pokemonów.

 

Nowe Pokemon Snap pojawi się w sprzedaży detalicznej oraz w sklepie Nintendo eShop  już 30 kwietnia. Nasza recenzja dla tej produkcji powinna ukazać się już w przyszłym tygodniu.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *