Animal Crossing New Horizons
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zimowa aktualizacja do AC: New Horizons wprowadzi masę nowości! Transfer danych, święta i więcej!

Sprzedażowy hit Nintendo 2020 roku ciągle jest prężnie rozwijany. Dziewiętnastego…

17 listopada 2020

Sprzedażowy hit Nintendo 2020 roku ciągle jest prężnie rozwijany. Dziewiętnastego listopada Animal Crossing: New Horizons otrzyma darmową aktualizację, która wprowadzi sporo nowości. Nowa zawartość skupi się na Dniu Indyka oraz na Dniu Zabawek. Pierwszy z nich nawiązuje oczywiście do Amerykańskiego Święta Dziękczynienia i odbędzie się 26 listopada. Dzień Zabawek to oczywiście wigilia, która będzie miała miejsce 24 grudnia.

Oto pełna lista zmian, które wprowadzi nadchodząca aktualizacja.

Dzień Indyka – odbędzie się w tym roku 26 listopada, przyjedzie znakomity szef kuchni Franklin i zorganizuje spotkanie na placu. Możesz pomóc Franklinowi zebrać składniki do dań, które będą wystawione na placu. Możesz nawet otrzymać prezent od Franklina jako podziękowanie za pomoc w gotowaniu.

Dzień Zabawek – możesz zauważyć, że w nadchodzących tygodniach Twoja wyspa i plac stają się coraz bardziej świąteczne dzięki dekoracjom o tematyce świątecznej. Zwróć też uwagę na ozdobne drzewa. Potrząsanie nimi może upuścić ozdoby, które pozwolą ci tworzyć przepisy na meble wakacyjne. Od 1 do 25 grudnia będzie można kupować zabawki w Nook’s Cranny i znaleźć świąteczne ubrania w sklepie Able Sisters. Gdy 24 grudnia oficjalnie wypada Dzień Zabawek, Jingle złoży specjalną wizytę na Twojej wyspie, aby szerzyć świąteczny nastrój. Jeśli pomożesz mu dostarczyć prezenty, również otrzymasz prezent!

Reakcje i fryzury – w ramach tej aktualizacji dostępnych będzie dziewięć nowych reakcji, które można uzyskać, wymieniając Nook Miles w terminalu Nook Stop znajdującym się w usługach dla mieszkańców. Można nabyć również sześć nowych fryzur.

Powiększenie domu – jeśli powiększyłeś swój dom w grze do jego największych rozmiarów i spłaciłeś dług, możesz teraz ubiegać się o jego rozszerzenie. Porozmawiaj z Tomem Nookiem w Resident Services. Spowoduje to rozszerzenie domowej powierzchni do 2400 miejsc. Pomyśl o wszystkich przedmiotach, które możesz teraz przechowywać i do których masz dostęp w zaciszu swojego domu na wyspie!

Odwiedź losowe wyspy w snach – Czy podobało Ci się drzemanie i odwiedzanie innych wysp w snach? Teraz będziesz mógł odwiedzać losowe wyspy podczas snu, otwierając nowe perspektywy inspiracji dla własnych dostosowań wysp.

Animal Crossing: Pocket Camp Collaboration – Z okazji trzeciej rocznicy powstania Animal Crossing: Pocket Camp, w Animal Crossing: New Horizons będzie dostępny model smartfona Pocket Camp. Aby otrzymać ten model smartfona, musisz połączyć aplikacje Animal Crossing: Pocket Camp i Animal Crossing: New Horizons ze swoim kontem Nintendo. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://ac-pocketcamp.com/en-US/horizons.

Transfer danych wysp i mieszkańców – nadchodzą dwie nowe funkcje zapewniające większą elastyczność w zakresie zapisanych danych dotyczących wysp i mieszkańców. Funkcja transferu całej wyspy umożliwi Ci przeniesienie zapisanych danych użytkownika, wraz z samą wyspą i wszystkimi mieszkańcami, do innego systemu. Usługa ta będzie ułatwiona dzięki bezpłatnej aplikacji Island Transfer Tool w Nintendo eShop. W przypadku graczy, którzy nie są rezydentami wyspy, funkcja transferu dla jednego gracza umożliwia przesyłanie danych rezydentów do innego systemu. Obejmuje to imię i nazwisko, wygląd i wyposażenie Twojego mieszkańca, a także Twoje wyposażenie, dom i miejsce do przechowywania. Dodatkowe szczegóły dotyczące korzyści i ograniczeń tych nowych usług przesyłania danych można znaleźć na stronie https://animal-crossing.com/new-horizons/#transfer.

Sezonowe przedmioty na Sylwestra – nowe elementy sezonowe będą dostępne od 1 grudnia w Nook Stop. Między 26 a 31 grudnia odbędzie się również kilka uroczystości upamiętniających Sylwestra. Oprócz zawartości aktualizacji, możesz spodziewać się wydarzenia odliczającego, które rozpocznie się o 19:00. 31 grudnia. Dzięki Animal Crossing: New Horizons możesz spotkać się w grze, aby świętować nowy rok z przyjaciółmi, rodziną i mieszkańcami wyspy!

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *