A Plague Tale Innocence Cloud Version Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

A Plague Tale: Innocence – jako wersja w chmurze trafi na Nintendo Switch w lipcu

Focus Home Interactive i Asobo Studio ujawniły, że A Plague…

18 czerwca 2021

Focus Home Interactive i Asobo Studio ujawniły, że A Plague Tale: Innocence Cloud Version ukaże się na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu. Dokładnie gra zadebiutuje w chmurze już 6 lipca.

 

 

Wielu graczy zastanawiało się, czy po ogłoszeniu podczas E3 gry A Plague Tale: Requiem Cloud Version na Nintendo Switch wydawca Focus Home Interactive zdecyduje się wprowadzić również pierwowzór. Dzisiaj można oficjalnie potwierdzić, że posiadacze konsoli Nintendo otrzymają dostęp zarówno do A Plague Tale: Innocence, jak i sequelu A Plague Tale: Requiem, który ma zawitać na Switcha w którymś momencie 2022 roku.

 

A Plague Tale: Innocence to wielokrotnie nagradzana gra przygodowa z elementami skradania. Gra przenosi nas do 1349 roku we Francji opanowanej przez zarazę szczurów zwaną Czarną Śmiercią. Młoda Amicia i jej młodszy brat Hugo są ścigani przez żołnierzy Inkwizycji, uciekają przez wioski i miasta zniszczone przez choroby i opanowane przez hordy szczurów.

 

Udostępnianie gier w chmurze na Nintendo Switch to dość powszechny zabieg w ostatnim czasie. W sklepie eShop można już zakupić dwie produkcje, które normalnie są za mocne dla Switcha, lecz bezproblemowo można je ograć w wersji cloud posiadając stały i szybki dostęp do internetu. Mowa o grach Control oraz Hitman III. Oprócz ogłoszenia obu gier z serii A Plague Tale w ostatnich dniach zostało potwierdzone, że Marvel’s Guardians of the Galaxy także ukaże się na Nintendo Switch w edycji Cloud Version.

 

A Plague Tale: Innocence Cloud Version ukaże się w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch na całym świecie 6 lipca 2021 roku.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *